A döntő résztvevői  2021-ben

Ssz. Város Intézmény Évfolyam Név
 1.  Balassagyarmat  Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium 9.AJTP-9.

Benyovics Krisztofer,
 Nagy Bence Máté

 2.  Bonyhád  Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
 és  Kollégium
 10-12 Kalmár Eszter, 
Kovács Lili
 3.  Kisvárda  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium 9.AJTP-9.  Nagy Lilla,
Ferenczi Dóra
 4.  Kisvárda  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium  10-12 Tóth Marietta Mercédesz,
Bognár Milán
 5.  Eger  Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium  10-12

Szabó Patrícia,

Tóth Tamás

 6.   Nyíregyháza  Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimázium és Kollégium 9.AJTP-9. Papp Dániel,
Homoki Réka
 7.  Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  10-12 Gáspár Róbert,
Ludvig Patrik
 8.   Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium 9.AJTP-9. Gregor Dóra Mercédesz,
Ambrus Attila
 9..  Sárospatak  Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 9.AJTP-9. Lengyel Klaudia,
Oszlánczi Péter
 10.  Budapest  BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnáziuma  10-12 Ihász Dániel,
Siklódi Gellért
 11.   Eger  Neumann János Középiskola és Kollégium 9.AJTP-9.

Lakatos Roland,
Patkovics Dóra

 12.  Eger  Neumann János Középiskola és Kollégium  10-12 Gőz Júlia Kincső,
Farkas Réka
 13.  Zalaegerszeg  Zrínyi Miklós Gimnázium 9.AJTP-9. Péter Mirella,
Belső Csongor
 14.  Zalaegerszeg  Zrínyi Miklós Gimnázium  10-12 Kelemen Sára,
Pajor Emese

 

 

 

 

Versenyről

A Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium ebben a tanévben is meghirdeti az immár hagyománnyá vált országos számítógép-alkalmazói versenyt az Arany János Tehetséggondozó Programban részt vevő tanulók számára.

A verseny célja: a számítógép-használatban jártas diákok tudásának, ügyességének összemérése, találkozás az ország más területein tanulókkal, tanítókkal, tapasztalataink kicserélése.

A verseny időpontjai: 2021. március 2., április 16-18.

Itt talál meg bennünket

©2021 Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium. All Rights Reserved. Designed By Sati.

Search