A tantestület névjegyzéke és tevékenysége

Bakó-Sas Médea
Szaktárgya: angol-testnevelés.
Osztályfőnök: 10. D

Baloghné Bíró Mária
Szaktárgyai: Magyar, dráma
Osztályfőnök: 10. C
A magyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője.

Bogdán Beáta
Szaktárgyai: angol-német.
Osztályfőnök: 10. B

Bodnár Katalin
Szaktárgyai: magyar.
Osztályfőnök: 9. B

Borbényiné Molnár Hajnalka
Szaktárgyai: matematika - kémia.

Biczóné Lengyel Beáta
Szaktárgyai: matematika-kémia-informatika.

Csonka Klaudia
Szaktárgyai: történelem-könyvtár-pedagógia.
Könyvtáros-tanár, tankönyvfelelős. Az iskolai Évkönyv felelős szerkesztője.

Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Szaktárgyai: történelem-orosz-angol.
Osztályfőnök: 11. C
Az idegennyelvi munkaközösség vezetője.

Dóri Katalin
Szaktárgya: német.

Drankovics József
Szaktárgyai: matematika-fizika-ábrázoló geometria.

Eldridge Kósa Beáta
Szaktárgyai: angol-magyar.
Osztályfőnök: 11. B

Embersics Erika
Szaktárgyai: német-olasz.

Farkas Klára
Szaktárgyai: magyar-történelem.
Osztályfőnök: 9. AJTP
A Voluntas felelős szerkesztője.

Fekete Anikó
Szaktárgyai: magyar-német.

Gaál Csilla
Szaktárgyai: testnevelés-biológia.

Gelencsér László
Szaktárgya: történelem.
Osztályfőnök: 9. C

Hegedüs József
Szaktárgyai: fizika-matematika.

Herzsenyák László
Szaktárgyai: biológia-földrajz.

Hodics Zoltán
Szaktárgya: testnevelés.

Horváth Ágnes
Szaktárgyai: német-orosz.

Horváth László
Szaktárgyai: matematika-informatika.

Hunka Gáborné
Szaktárgyai: biológia-fizika.

Imre Krisztina
Szaktárgya: angol.
Osztályfőnök: 9. F

Karácsonyi Tamás
Szaktárgya: testnevelés.

Kelemenné Gerbovits Szilvia
Szaktárgyai: angol-orosz.

Kertész Róbert
Szaktárgyai: kémia-biológia.
Osztályfőnök: 11. A
A Dr. Kontra József Természettudományos Laboratórium Laborvezetője(intézményegység vezető helyettes).

Kertészné Bagi Beatrix
Szaktárgyai: kémia-biológia-környezetvédelem.
Osztályfőnök: 12. A
A testnevelés-biológia-kémia munkaközösség vezetője.

Kovács Ágnes
Szaktárgyai: matematika-informatika-ábrázoló geometria.
Osztályfőnök: 12. D

Kovács István
Szaktárgyai: magyar-történelem.
Osztályfőnök: 10. F
Ifjúságvédelmi felelős.

Lendvai-Tóth Anita
Szaktárgyai: spanyol-olasz.

Lévai-Benda Gabriella
Szaktárgyai: angol-matematika.
Osztályfőnök: 9. D

Lukács-Bóli Eszter
Szaktárgyai: rajz-vizuális kultúra.
Szülési szabadságon van.

Maljusinné Kis Edit
Szaktárgyai: angol-orosz.

Manduk Gabriella
Szaktárgya: angol.

Máté-Márton Gergely
Szaktárgyai: Biológia-környezettan.
A diákönkormányzatot segítő tanár.

Dr. Miklós Endréné
Szaktárgyai: biológia-kémia.

Dr. Molnárné Dr. Kovács Mónika
Szaktárgya: történelem.
Osztályfőnök: 9. A
Az Osztályfőnöki munkaközösség vezetője.

Nyári Tünde
Szaktárgya: egészségtan.
A Dr. Kontra József Természettudományos Laboratórium Laborasszisztense.

Pappné Halbaksz Klára Zsuzsanna
Szaktárgyai: magyar-német-orosz.

Pilbauerné Bálint Beatrix
Szaktárgya: angol.
Osztályfőnök: 12. C

Raskoványi Miklós
Szaktárgya: informatika.

Rába Erzsébet
Szaktárgyai: magyar-német.
A német munkaközösség vezetője.

Ruffné Szakály Zsuzsanna
Szaktárgyai: matematika-informatika.
Osztályfőnök: 12. B

Sárközy Andrea
Szaktárgyai: matematika-ének.
Osztályfőnök: 11. F
Az iskola kórusának vezetője.

Szabó Dávid János
Szaktárgya: testnevelés.

Szabó Gabriella
Szaktárgyai: történelem-latin.
Osztályfőnök: 12. F
A történelem-földrajz munkaközösség vezetője.

Szigeti Tamás
Szaktárgya: matematika.
Osztályfőnök: 10. A

Takács Renáta
Szaktárgyai: német-média.
Osztályfőnök: 11. D

Trembeczki Csaba
Szaktárgyai: matematika.
A matematika-fizika-informatika munkaközösség vezetője.

Óraadó tanár:

Afangide Beáta
Szaktárgyai: rajz-földrajz.

Baranyó Alíz
Szaktárgya: spanyol.

Lukácsi Enikő
Szaktárgya: magánének-énekzene.

Pék István
Szaktárgya: informatika.

A tanári kar nyugalmazott tagjai

Bernáth Sándor
Berend Judit
Dr. Csorba Lajosné
Dr. Ferdinandy Csabáné
Ferencz Attiláné
Gál József
Gál Józsefné
Gyengéné Kasza Katalin
Héder Ágnes
Horváth Jenőné
Dr. Iharos Csabáné
Dr. Környei Vilmosné
Kubatov Antal
Dr. Mészáros Zoltán
Mihályfalvi László
Puchmann Istvánné
Dr. Sülle Csabáné
Oláh Erzsébet
Reőthy Ferenc
Szabó Ferenc
Szabó József
Szántó László
Szverle Ilona
Terlaky Edit
Torma János
Türgyei Jánosné
Vajay Sarolta
Vámos Zoltánné
Várnai Károly
Vermes István
Vermes Istvánné