Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium

Gratulálunk versenyzőinknek!

OKTV 2. fordulóba jutottak:

Informatika I. kategória

 Molnár Boglárka Zsófia 12.D

Tanár: Kovács Ágnes

Osztopáni Kristóf 12.D

Tanárok: Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós

Galambos Bertalan 11.D

Miovecz Máté 11.D

Tanárok: Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes

Ludvig Patrik 11.F

Szabó Benedek Zoltán 11.D

Tanár: Biczóné Lengyel Beáta

Gratulálunk a KKM és a MANT Űrkutatási versenyen továbbjutó csapatunknak!

Irány az űr!

Ezzel az elnevezéssel szervezett háromfordulós, űrkutatási csapatversenyt a Külgazdasági és Külügyminisztérium, valamint a Magyar Asztronautikai Társaság (MANT) a magyarországi és a határon túli magyar középiskolásoknak.

A tanulmányi verseny első online fordulójára 2020. november 9. – december 8. között került sor

Az Űrveseny 2. fordulójába jutott csapatunk: ZavarazUrben névvel.
Tagjai: Fuisz Soma Máté, Surányi László, Szabó Lajos Dániel. Mind a 
hárman 10. A. osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Drankovics József, akinek ezúton is gratulálunk! 

Gratulálunk a német OKTV továbbjutóinak!

OKTV 2. fordulóba jutottak:

Német nyelv

 

Balogh Boglárka 12.D

Balázsi Boglárka 12.D

Vörös Alexandra 12.D

 

Tanár: Embersics Erika

Gratulálunk a Biológia OKTV továbbjutóknak

OKTV 2. fordulóba jutottak:

Biológia II. kategória

Bőhm Krisztina 12.A

Esküdt Zsombor 12.A

László Lilla 12.A

Szekér Máté 12.A

Szikra Botond 12.A

Tóth Leonetta 12.A

Tanár: Kertészné Bagi Beatrix

Horváth Lilla 11.A

Tanár: Kertész Róbert

Gratulálunk az OKTV 2. fordulójába jutott diákjainknak!

Matematika II. kategória

Fogarasi András 11.A

Gazda Fanni 12.A

Jóföldi Eszter 11.A

Kovács Zsófia 11.A

Ottó Panna 12.A

Papp Zsombor 12.F

Tóth Bálint 11.A

Tóth Dominik 11.A

Tanárok: Ruffné Szakály Zsuzsanna,

Tóthné Berzsán Gabriella, Kubatov Antal

Szigeti Tamás, Trembeczki Csaba

Fizika II. kategória

Papp Zsombor 12.F

Tanár: Hunka Gáborné

 Fizika I. kategória

Fogarasi András 11.A

Tanár: Drankovics József

Gratulálunk az OKTV 2. fordulójába jutott diákjainknak!

Informatika II. kategória

Fogarasi András 11.A

Osztopáni Kristóf 12.D

Papp Zsombor 12.F

Tóth Bálint 11.A

Ottó Panna 12.A

Tanárok: Biczóné Lengyel Beáta,

 Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós

Kémia II. kategória

Szekér Máté 12.A

Szikra Botond 12.A

Tóth Leonetta 12.A

Czurkó Kata 12.A

Esküdt Zsombor 12.A

Tanár: Kertészné Bagi Beatrix

Hegedüs Lilla 11.A

Tanár: Kertész Róbert

A Szegedi Tudós Akadémia elismerésében 

részesültek: Hegedüs Lilla, Horváth Lilla,

Szekér Máté. Tanáraik: Kertészné Bagi Beatrix, Kertész Róbert.  Gratulálunk!

Somssich-Táncsics Baráti Kör

A Somssich-Táncsics Baráti Kör Egyesület felhívása megtekinthető itt.

Fenntartó

Kaposvári Tankerületi Központ

7400 Kaposvár, Szántó utca 5.
Telefon: +36 (82) 795-225
E-mail: kaposvar@kk.gov.hu

Kapcsolat

7400 Kaposvár, Bajcsy-Zsilinszky u. 17
Telefon: +36(82)512128
OM azonosító: 034141;   
e-mail: iskola@tancsics.hu
További adatok

Intézményvezetői Pályázat

A pályázat megtekinthető a Dokumentumtár/Intézményvezetői Pályázat menüpont alatt, valamint a http://kk.gov.hu/intezmenyvezetoi-palyazatok-2020- oldalon.